KARROT KOMMANDO

agencja koncertowo-wydawnicza

ikonaPreferencje ikonaZaloguj się ikonaZarejestruj się

 

Paprika Korps

gatunek: heavy reggae

kraj: Polska

koncertów: 778

data/okres: 20.09.1999 - 02.02.2014

Informacje:

Formacja z Opola swoją muzykę określająca mianem heavy-reggae. Pierwszy tak często koncertujący zagranicą polski zespół z kręgu muzyki reggae. Wystąpili już w ponad 25'ciu europejskich krajach i w większości z nich zapraszani są regularnie na trasy koncertowe.

Oto suche daty i cierpkie fakty z historii zespołu:

  • 1995 - powstanie zespołu. Nazwa grupy pojawiła się około roku później.
  • 13 kwietnia 1996 - pierwszy koncert zespołu w opolskim klubie "Dworek".
  • 1997 - zarejestrowanie w swarzędzkim studio "Czad" pierwszego niewydanego materiału zespołu.
  • 1999 - zarejestrowanie debiutanckiego albumu "Kolejny Krok" również w swarzędzkim studio "Czad". Materiał w listopadzie 1999 r. ukazał się na kasecie nakładem wydawnictwa W Moich Oczach.
  • Sierpień 2000 - pierwsza trasa koncertowa Paprika Korps obejmująca 11 polskich miast, w tym festiwal w Bielawie.
  • Grudzień 2000 - pierwszy koncert za granica w niemieckim Goerlitz.
  • Marzec 2001 - zespół bierze udział w drezdeńskim festiwalu Back To The Roots
  • 10 sierpnia 2001 - ukazanie się kolejnego albumu zespołu: "Przede Wszystkim Muzyki". Wydawcą było znowu W Moich Oczach, a utwór "Facts of Life" stał się powerplay'em w prężnie działającej wówczas Radiostacji.
  • Maj 2002 - pierwsza międzynarodowa trasa Paprika Korps składająca się z 21 koncertów w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowenii i Chorwacji.
  • Marzec 2004 - ukazanie się trzeciego oficjalnego materiału grupy "Telewizor" nakładem już własnego wydawnictwa Karrot Kommando.
  • Wrzesień 2005 - Zarejestrowanie koncertu w fińskim Tampere, który z okazji 10-lecia istnienia zespołu ukazał się następną wiosną jako album "Koncert W Tampere / Konsertti Tampereella" wydany również przez Karrot Kommando
  • Marzec 2006 - Pierwsze koncerty poza kontynentem europejskim w rosyjskim Nowosybirsku i Tomsku.
  • Marzec 2007 - Ukazuje się piąty oficjalny album grupy pt. "Magnetofon".
  • 2008 - ukazuje się singiel zespołu: "Follow Follow"
  • 2010 - Karrot Kommando wydaje kolejny album grupy, "Metalchem"
  • 2012 - na celebrującej wydanie przez Karrot Kommando pięćdziesiątego albumu kompilacji "Złota Karrota", ukazuje się utwór "Navigator"

Skład zespołu (niezmienny od 1999 roku):

  • Piotr Maślanka - instrumenty klawiszowe, wokal
  • Marcin Matlak - gitara, wokal
  • Łukasz Rusinek - gitara
  • Aleksander Żeliźniak - perkusja
  • Tomasz Krawczyk - bas
  • Jakub Łukaszewski - konsoleta, efekty, (wcześniej instrumenty perkusyjne)

Koncerty, które już się odbyły:
1999
 20.09 Pn.  Kędzierzyn-Koźle, Tunel
 08.10 Pt.  Nysa
 31.10 Nd.  Chmielowice, Remiza
 27.11 So.  Zdzieszowice, Reggae Andrzejki
 04.12 So.  Żory
 10.12 Pt.  Gliwice, Winter Reggae
 26.12 Nd.  Namysłów
2000
 06.01 Cz.  Grodków, WOŚP
  Niemodlin, WOŚP
 08.01 So.  Nysa
 28.01 Pt.  Inowrocław
 29.01 So.  Toruń, Afryka 2000
 03.02 Cz.  Kraków, Pod Jaszczurami
 24.03 Pt.  Bielsko-Biała
 29.04 So.  Wrocław
 10.05 śr.  Opole, Kocioł
 16.05 Wt.  Gliwice
 20.05 So.  Wrocław
 27.05 So.  Zdzieszowice
 01.06 Cz.  Tarnów, Juwenalia
 02.06 Pt.  Byczyna
 27.07 Cz.  Opole, MOK
 11.08 Pt.  Kędzierzyn-Koźle
 12.08 So.  Zawiercie
 17.08 Cz.  Prudnik
 18.08 Pt.  Bogatynia
 19.08 So.  Bydgoszcz, Sanatorium
 20.08 Nd.  Toruń
 21.08 Pn.  Skępe
 22.08 Wt.  Gdynia, Cyganeria
 23.08 śr.  Braniewo
 24.08 Cz.  Bełchatów
 26.08 So.  Bielawa, Regałowisko
 27.08 Nd.  Międzygórze, Wilczy Dół
 30.08 śr.  Byczyna
 31.08 Cz.  Opole
 23.09 So.  Ruszów, Fest. Zielone Ruszenie
 08.12 Pt.  Görlitz (Niemcy), Basta
 09.12 So.  Wrocław, Rocker Pub
 16.12 So.  Zakopane, Pstrąg
 17.12 Nd.  Kraków, klub RE
2001
 23.02 Pt.  Wrocław, Wagon
 17.03 So.  Bielsko-Biała
 30.03 Pt.  Dresden (Niemcy), Back to the roots fest.
 20.04 Pt.  Warszawa, Centralny Dom Qultury
 21.04 So.  Katowice, Klimaty
 22.04 Nd.  Kraków, Dzień Ziemii
 28.07 So.  Koźmin Wielkopolski, Reggae nad Orlą
 15.08 śr.  Leszno, Festiwal
 26.08 Nd.  Ostrów Wielkopolski
 08.09 So.  Meissen (Niemcy), CastleRock fest.
 09.09 Nd.  Berlin (Niemcy), Kulturbrauerei
 28.09 Pt.  Dresden (Niemcy), Madness
 29.09 So.  Goslar (Niemcy), Tiga Zanzibar
 12.10 Pt.  Wołczyn
 13.10 So.  Tychy, Kloster Pub
 24.10 śr.  Kraków, Pod Jemioła
 11.11 Nd.  Warszawa, Hybrydy
 30.11 Pt.  Turek
 01.12 So.  Wrocław, Madness
 02.12 Nd.  Gliwice, Winter Reggae
 07.12 Pt.  Rocknitz (Niemcy), Mirage
 08.12 So.  Pirna (Niemcy), Hanno
 09.12 Nd.  Hoyerswerda (Niemcy), Ossi
 11.12 Wt.  Freiberg (Niemcy), Pi-Haus
 12.12 śr.  Leisnig (Niemcy), AJZ
 14.12 Pt.  Zittau (Niemcy), Emil
 15.12 So.  Meissen (Niemcy), Hafenstrasse
 26.12 śr.  Sucha Beskidzka, Remont
2002
 13.01 Nd.  Niemodlin
  Szczyrk
 10.02 Nd.  Warszawa, Proxima
 15.02 Pt.  Olesno, Nie zapijaj
 01.03 Pt.  Poznań, Eskulap - dub out of poland
 02.03 So.  Warszawa, CDQ - dub out of poland
 17.03 Nd.  Katowice, MegaKlub
 21.03 Cz.  Kraków, Re
 22.03 Pt.  Pirna (Niemcy), Hanno
 23.03 So.  Gera (Niemcy), Downtown
 24.03 Nd.  Dresden (Niemcy), Riesa Efau
 12.04 Pt.  Bielsko-Biała, Rykowisko
  Sucha Beskidzka
 13.04 So.  Będzin, Lotnik
 14.04 Nd.  Głogów Małopolski
  Oświęcim, Menago
 18.04 Cz.  Ljubljana (Słowenia), K4
 19.04 Pt.  Pula (Chorwacja), Monte Paradiso
 20.04 So.  Zagreb (Chorwacja), Močvara
 26.04 Pt.  Słupsk, Underground
 27.04 So.  Gdańsk, Kaponiera
 28.04 Nd.  Bełchatów, Piwnica
 09.05 Cz.  Praha (Czechy), Palac Akropolis
 10.05 Pt.  Zittau (Niemcy), Emil
 11.05 So.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 18.05 So.  Wrocław, Madness
 22.06 So.  Warszawa, Święto Muzyki
  Warszawa, Uniwersytet Warszawski
 07.07 Nd.  Koźmin Wielkopolski, Reggae nad Orlą
 13.07 So.  Ostrów Wielkopolski, Regae na Piaskach
 20.07 So.  Rochlitz (Niemcy), Noyzboyz Festival
 31.07 śr.  Pula (Chorwacja), Monteparadiso
 08.08 Cz.  København (Dania), Operaen
 14.08 śr.  Turku (Finlandia), Rock Pub
 15.08 Cz.  Tampere (Finlandia), Klubi
 16.08 Pt.  Vaasa (Finlandia), Club 25
 17.08 So.  Jyväskylä (Finlandia), Ilokivi
 18.08 Nd.  Helsinki (Finlandia), Oranssi
 19.08 Pn.  St. Peterburg (Rosja), Orlandina
 20.08 Wt.  St. Peterburg (Rosja), Moloko
 21.08 śr.  Rīga (Łotwa), Depo
 22.08 Cz.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 23.08 Pt.  Białystok, Bok
 24.08 So.  Bielawa, Reggae-Fest.
 30.08 Pt.  Częstochowa, Beczka
 31.08 So.  Ostróda, Ost-Rock-Reggae
 02.10 śr.  Vilnius (Litwa), Green Pub
 03.10 Cz.  Moskva (Rosja), Точка
 04.10 Pt.  Moskva (Rosja), Bunker
 05.10 So.  Moskva (Rosja), Джао Да
 12.10 So.  Warszawa, Przestrzeń Graffenberga
 18.10 Pt.  Dresden (Niemcy), Scheune
 19.10 So.  Leipzig (Niemcy), Absturz
 30.10 śr.  Trbovlje (Słowenia), Dom Svobode
 31.10 Cz.  Maribor (Słowenia), Pekarna
 01.11 Pt.  Ljubljana (Słowenia), Gala Hala
 02.11 So.  Ilirska Bistrica (Słowenia), MKNŽ
 10.11 Nd.  Opole, MOK
 28.11 Cz.  Dresden (Niemcy), Architektentaufe 2002
 30.11 So.  Neukirch (Niemcy), Fuck The Winter fest.
 06.12 Pt.  Gent (Belgia), Charlatan
 07.12 So.  Bellegem (Belgia), Phreaquencie
 08.12 Nd.  Kortrijk (Belgia), 't Geniep
 14.12 So.  Wrocław, Pięć nutek
2003
 11.01 So.  Praszka, WOŚP
 01.02 So.  Toruń, festiwal Afryka
 27.02 Cz.  Ostrava (Czechy), Boomerang
 28.02 Pt.  Malacky (Słowacja), Priestor
 01.03 So.  Plzeň (Czechy), Pod Lampou
 02.03 Nd.  Głubczyce, MDK
 13.03 Cz.  Kraków, Re
 14.03 Pt.  Radom, Centrum Kultury
 15.03 So.  Tychy, Kloster Pub
 21.03 Pt.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 22.03 So.  Chemnitz (Niemcy), AJZ
 23.03 Nd.  Zgorzelec, Na Dole
 28.03 Pt.  Warszawa, Muzyka w Muzeum
 29.03 So.  Skarżysko-Kamienna, Semafor
 30.03 Nd.  Bielsko-Biała, Rykowisko
 04.04 Pt.  Ljubljana (Słowenia), Gala Hala
 05.04 So.  Zagreb (Chorwacja), Močvara
 06.04 Nd.  Beograd (Serbia), Akademija
 07.04 Pn.  Novi Sad (Serbia), Piping
 08.04 Wt.  Timişoara (Rumunia), The Note
 09.04 śr.  Užice (Serbia), Diskoteka Zamak
 10.04 Cz.  Mostar (Bośnia i Hercegowina), Alternativni Institut
 11.04 Pt.  Sarajevo (Bośnia i Hercegowina), Bock Club
 12.04 So.  Travnik (Bośnia i Hercegowina), Alter Art
 25.04 Pt.  Budapest (Węgry), Kultiplex
 26.04 So.  Eger (Węgry), Egal
 16.05 Pt.  Lublin, Juwenalia
 22.05 Cz.  Leipzig (Niemcy), Campus Party
 28.05 śr.  Greifswald (Niemcy), Klosterspektakel
 31.05 So.  Oschatz (Niemcy), E-Werk
 05.07 So.  Český Brod (Czechy), Rock for People
 11.07 Pt.  Dresden (Niemcy), Yellow Umbrella Abschiedskonze
 13.07 Nd.  Tolmin (Słowenia), Soča Reggae Riversplash
 23.07 śr.  Vilnius (Litwa), Balti Drambliai
 25.07 Pt.  Moskva (Rosja), Sexton Club
 26.07 So.  Moskva (Rosja), Джао Да
 27.07 Nd.  Moskva (Rosja), Birthday of Emperor
 29.07 Wt.  St. Peterburg (Rosja)
 30.07 śr.  St. Peterburg (Rosja), Moloko
 01.08 Pt.  Helsinki (Finlandia), Semifinaali
 02.08 So.  Helsinki (Finlandia), Vuoritalo
 03.08 Nd.  Vaasa (Finlandia), Jazzpiknikin
 04.08 Pn.  Rovaniemi (Finlandia)
 05.08 Wt.  Oulu (Finlandia), Never Grown Old - Samba Party
 06.08 śr.  Seinäjoki (Finlandia), Mallaskoski
 07.08 Cz.  Tampere (Finlandia), Klubi
 08.08 Pt.  Turku (Finlandia), TVO
 12.08 Wt.  Kortrijk (Belgia), Vlasmarkt
 14.08 Cz.  Dublin (Irlandia), The Music Room
 15.08 Pt.  Athlon (Irlandia), Paddy's Bar
 16.08 So.  Kilkenny (Irlandia), Ryan's Pub
 18.08 Pn.  Galway (Irlandia)
 22.08 Pt.  Pezinok (Słowacja), Hodokvas Festival
 23.08 So.  Mnichovo Hradiště (Czechy), Vostrov
 25.10 So.  Ostróda, After OstrRockREggae Fest.
 26.10 Nd.  Warszawa, Proxima
 06.11 Cz.  Wrocław, WZ
 11.11 Wt.  Kraków, Smoke Wawelski Fest.
 21.11 Pt.  Opole, MOK
 26.11 śr.  Mittweida (Niemcy)
 27.11 Cz.  Praha (Czechy), Cross
 28.11 Pt.  Darmstadt (Niemcy)
 12.12 Pt.  Chorzów, Leśniczówka
2004
 04.03 Cz.  Brest (Białoruś), Дом На Вулке
 06.03 So.  Minsk (Białoruś), New Club
 07.03 Nd.  Hrodna (Białoruś), Клуб КСМ
 11.03 Cz.  Warszawa, CDQ
 12.03 Pt.  Ciechanów, WDK
 13.03 So.  Dębica, Meduza
 17.03 śr.  Kraków, Re
 18.03 Cz.  Kraków, Re
 19.03 Pt.  Bielsko, Farbiarnia
 20.03 So.  Tychy, Kloster Pub
 26.03 Pt.  Poznań, Piwnica21
 27.03 So.  Koszalin, Kreślarnia
 28.03 Nd.  Gdynia, Ucho
 02.04 Pt.  Skövde (Szwecja), Club Utopi
 03.04 So.  Porsgrunn (Norwegia), Rip
 04.04 Nd.  Skien (Norwegia), Lundetangen Pub
 06.04 Wt.  Trondheim (Norwegia), UFFA
 07.04 śr.  Lillehammer (Norwegia), Felix
 08.04 Cz.  Osøyro (Norwegia), Kaiserz Pub
 09.04 Pt.  Askøy (Norwegia), Loftet Pub
 10.04 So.  Bergen (Norwegia), Garage
 15.04 Cz.  Wrocław, Madness
 16.04 Pt.  Lubin, Pod Muzami
 17.04 So.  Pabianice, Bullfrog
 30.04 Pt.  Berlin (Niemcy), Zosch
 01.05 So.  Dresden (Niemcy), Scheune
 02.05 Nd.  Chemnitz (Niemcy), Subway to Peter
 03.05 Pn.  Praha (Czechy), Cross
 04.05 Wt.  Halle (Niemcy), Objekt 5
 05.05 śr.  Leipzig (Niemcy), Tangofabrik
 06.05 Cz.  Darmstadt (Niemcy), Bessunger Knabenschule
 07.05 Pt.  Marburg (Niemcy), Cafe Trauma
 08.05 So.  Greifswald (Niemcy), Clubs UNIght
 17.05 Pn.  Opole, Piastonalia
 22.05 So.  Görlitz (Niemcy), Campus Open Air
 19.06 So.  Bojkovice (Czechy), MišMaš Párty
 19.07 Pn.  Kranj (Słowenia), Izbruhov Kulturni Bazen
 20.07 Wt.  Sarajevo (Bośnia i Hercegowina), The Bar
 21.07 śr.  Dubrovnik (Chorwacja), Orlando
 22.07 Cz.  Mostar (Bośnia i Hercegowina), OKC Abrašević
 24.07 So.  Pula (Chorwacja), Seasplash Reggae Festival
 28.07 śr.  Vilnius (Litwa), Balti Drambliai
 29.07 Cz.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 30.07 Pt.  Rīga (Łotwa), Depo
 31.07 So.  Valmiera (Łotwa)
 03.08 Wt.  Helsinki (Finlandia), Vuoritalo
 04.08 śr.  Jyväskylä (Finlandia), Ilokivi
 05.08 Cz.  Tampere (Finlandia), Klubi
 06.08 Pt.  Turku (Finlandia), Klubi
 08.08 Nd.  Klaipėda (Litwa), Bohemos Baras
 09.08 Pn.  Jurbarkas (Litwa), Monopolis
 13.08 Pt.  Ostróda, Ostróda Reggae Festiwal
 20.08 Pt.  Głuchołazy, Kawiarnia Arcus
 21.08 So.  Bielawa, Regałowisko
 18.09 So.  Mikołów, Fraktal
 30.09 Cz.  Olsztyn, Boomtown
 01.10 Pt.  Kaliningrad (Rosja), Vagonka
 02.10 So.  Toruń, mała scena Odnowy
 17.10 Nd.  Warszawa, Proxima - Warsaw Reggae Fest
 21.10 Cz.  Szczecin, Kontrasty
 22.10 Pt.  Koszalin, Kreślarnia - Festiwal Filmowy
 23.10 So.  Poznań, Piwnica 21
 26.10 Wt.  Wrocław, Łykend
 04.11 Cz.  Tilburg (Holandia), Cul de Sac
 05.11 Pt.  Arnhem (Holandia), Kultuurhuis Bosch
 06.11 So.  Leeuwarden (Holandia), De Gloppe
 07.11 Nd.  Kortrijk (Belgia), Textielhuis
 08.11 Pn.  Paris (Francja), Le Complexe 13
 09.11 Wt.  Reims (Francja), La Troika
 10.11 śr.  Dompierre (Francja), Le Top Club
 11.11 Cz.  Limoges (Francja), Le Grand Zanzibar
 12.11 Pt.  Allemans-Du-Dropt (Francja), Le Kinito
 13.11 So.  Bourges (Francja), Les 3 Petits Cochons
 04.12 So.  Opole, MOK
 05.12 Nd.  Gliwice, Klub Brawo - Winter Reggae
 09.12 Cz.  Kraków, Re
 10.12 Pt.  Rzeszów, Plus - Pozyton
 11.12 So.  Sanok, Pani K.
2005
 09.01 Nd.  Warszawa, Punkt
 21.01 Pt.  Częstochowa, Utopia
 22.01 So.  Łódź, Cube
 03.02 Cz.  Lubin, CK Muza
 05.02 So.  Budapest (Węgry), A38
 12.02 So.  Komprachcice, System
 24.02 Cz.  Warszawa, Stodoła
 02.03 śr.  Kraków, Studio
 03.03 Cz.  Katowice, Gugalander
 04.03 Pt.  Gdynia, Ucho
 05.03 So.  Poznań, Blue Note
 10.03 Cz.  Graz (Austria), Explosiv
 11.03 Pt.  Zagreb (Chorwacja), Močvara
 12.03 So.  Ljubljana (Słowenia), Gala Hala
 13.03 Nd.  Udine (Włochy), C.S.A. via Volturino
 16.03 śr.  Roma (Włochy), Torre Maura
 17.03 Cz.  Bologna (Włochy), CSOA Lazzaretto
 18.03 Pt.  Genova (Włochy), CSOA Inmensa
 19.03 So.  Torino (Włochy), El Paso
 13.04 śr.  Warszawa, CSW
 29.04 Pt.  Zomergem (Belgia), 't oud liefken
 30.04 So.  Zwevegem (Belgia), jc de brug
 01.05 Nd.  Amsterdam (Holandia), Africa Haus
 02.05 Pn.  Darmstadt (Niemcy), Goldene Krone
 04.05 śr.  Dresden (Niemcy), Groovestation
 05.05 Cz.  Jena (Niemcy), Rosenkeller
 06.05 Pt.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 07.05 So.  Bischofswerda (Niemcy), East Club
 21.05 So.  Altenberg (Niemcy), Mad East Challenge
 26.05 Cz.  Wien (Austria), Arena
 27.05 Pt.  Sigharting (Austria), Festiwal
 28.05 So.  Michałów, Reggae Piknik
 03.06 Pt.  Praha (Czechy), United Islands Festival
 04.06 So.  Gorzów Wielkopolski, Reggae nad Wartą
 17.06 Pt.  Kobylin, Festiwal
 18.06 So.  Bielsko-Biała, Rudeboy club
 25.06 So.  Val u Dobruški (Czechy), Festival Babylon
 09.09 Pt.  Lübeck (Niemcy), Treibsand
 15.09 Cz.  Oslo (Norwegia), Betong
 16.09 Pt.  Sandvika (Norwegia), Sandvika Scene
 17.09 So.  Porsgrunn (Norwegia), Rip
 19.09 Pn.  Trondheim (Norwegia), Scene at Coffe Annan
 21.09 śr.  Tromsø (Norwegia), Studenthouse DRIV
 22.09 Cz.  Rovaniemi (Finlandia), Tivoli
 23.09 Pt.  Vaasa (Finlandia), Club-25
 24.09 So.  Oulu (Finlandia), Never Grow Old
 27.09 Wt.  Kuopio (Finlandia), Henry's Pub
 28.09 śr.  Turku (Finlandia), Klubi
 29.09 Cz.  Tampere (Finlandia), Klubi
 30.09 Pt.  Vantaa (Finlandia), Vernissa
 01.10 So.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 02.10 Nd.  Vilnius (Litwa), Intro Club
 05.10 śr.  Koszalin, Kreślarnia
 06.10 Cz.  Bydgoszcz, Mózg
 07.10 Pt.  Gdynia, Ucho
 12.10 śr.  Warszawa, Stodoła
 15.10 So.  Mikołów, Fraktal
 21.10 Pt.  Wrocław, Festiwal Wyszehradzki
 23.10 Nd.  Opole, Festiwal quotNowa Era quot
 11.11 Pt.  Krosno, Jama
 12.11 So.  Sanok, Pani K.
 13.11 Nd.  Częstochowa, Paradox
 17.11 Cz.  Szklarska Poręba, Willa Zakręt
 18.11 Pt.  Winterthur (Szwajcaria), Widder
 19.11 So.  Zürich (Szwajcaria)
 06.12 Wt.  Kraków, Żaczek - Rege Dżampa #2
 07.12 śr.  Rzeszów, Puls
 08.12 Cz.  Nowy Sącz, Jazgot
 17.12 So.  Tychy, Kloster Pub
 28.12 śr.  Namysłów, Jaskinia
 29.12 Cz.  Wadowice, DK
2006
 08.01 Nd.  Rzeszów, WOŚP
 25.01 śr.  Gorzów Wlkp., Magnat
 26.01 Cz.  Sopot, Mandarynka
 27.01 Pt.  Toruń, Festiwal Afryka
 03.02 Pt.  Lubin, CK Muza
 04.02 So.  Dzierżoniów, DOK
 25.02 So.  Tychy, Kino Andromeda - Reggae Na Lodzie
 05.03 Nd.  Vilnius (Litwa), Soul Star Studio
 07.03 Wt.  Kuopio (Finlandia), Henrys Pub
 08.03 śr.  Helsinki (Finlandia), Tavastia
 09.03 Cz.  Tampere (Finlandia), Klubi
 10.03 Pt.  Jyväskylä (Finlandia), Lutakko
 11.03 So.  Imatra (Finlandia), Woodoo
 12.03 Nd.  Helsinki (Finlandia), Vuoritalo
 14.03 Wt.  St. Peterburg (Rosja), Платформа
 16.03 Cz.  Moskva (Rosja), Апелсин
 17.03 Pt.  Moskva (Rosja), Джао Да
 23.03 Cz.  Novosibirsk (Rosja), Rock City
 24.03 Pt.  Tomsk (Rosja), Какаду
 08.04 So.  Warszawa, Punkt
 09.04 Nd.  Kraków, Re
 13.04 Cz.  Zwolle (Holandia), Eureka
 14.04 Pt.  Arnhem (Holandia), Kultuurhuis Bosch
 15.04 So.  Pionsat (Francja), La Sauce Rock Festival
 16.04 Nd.  Limoges (Francja), Le grand Zanzibar
 18.04 Wt.  Lille (Francja), Maison Folie de Lille Moulins
 19.04 śr.  Jena (Niemcy), Rosenkeller
 21.04 Pt.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 22.04 So.  Leisnig (Niemcy), AJZ
 05.05 Pt.  Schwedt (Niemcy), Theater
 06.05 So.  Jelenia Góra / Cieplice, Wiosna Cieplicka
 09.05 Wt.  Kraków, Juwenalia
 11.05 Cz.  Pułtusk, Juwenalia
 12.05 Pt.  Koszalin, Juwenalia
 13.05 So.  Zgorzelec, Marlejki
 15.05 Pn.  Cieszyn, Cieszynalia
 17.05 śr.  Słupsk, Joowenalia
 19.05 Pt.  Warszawa, Juwenalia
 20.05 So.  Krotoszyn
 02.06 Pt.  Łódź, Juwenalia
 17.06 So.  Hrádek nad Nisou (Czechy), Rockové Léto
 21.06 śr.  Berlin (Niemcy), Fête de la Musique 2006 / Zion City Stage
 08.07 So.  Płock, ReggaeLand Festival 2006
 12.07 śr.  Vilnius (Litwa), Balti Drambliai
 14.07 Pt.  Tallinn (Estonia)
 16.07 Nd.  Joensuu (Finlandia), Ilosaarirock Festival
 18.07 Wt.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 22.09 Pt.  Görlitz (Niemcy), Nostromo
 23.09 So.  Leipzig (Niemcy), Conne Island
 24.09 Nd.  Ilirska Bistrica (Słowenia), MKNŽ
 25.09 Pn.  Ljubljana (Słowenia), Gromka
 26.09 Wt.  Maribor (Słowenia), Jazz Club Satchmo
 28.09 Cz.  Zagreb (Chorwacja), Močvara
 29.09 Pt.  Pula (Chorwacja), Uljanik
 30.09 So.  Split (Chorwacja), Kocka
 01.10 Nd.  Dubrovnik (Chorwacja), Orlando
 02.10 Pn.  Mostar (Bośnia i Hercegowina), Famani
 03.10 Wt.  Sarajevo (Bośnia i Hercegowina), Bock Club
 04.10 śr.  Banja Luka (Bośnia i Hercegowina), Hard Rock Caffe
 05.10 Cz.  Graz (Austria), Explosiv
 06.10 Pt.  Dresden (Niemcy), GrooveStation
 14.10 So.  Opole, MOK
 03.11 Pt.  Wolimierz, Stacja Wolimierz
 04.11 So.  Niemodlin, Alibi
 08.11 śr.  Cieszyn, Panopticum
 10.11 Pt.  Kielce, Festiwal C.K. Alternatiff
 01.12 Pt.  Bratislava (Słowacja), Randal
 08.12 Pt.  Warszawa, Aula Spadochronowa SGH
 09.12 So.  Legnica, LCK
2007
 01.02 Cz.  Lutsk (Ukraina), Оболонь
 02.02 Pt.  Lviv (Ukraina), Лялька
 03.02 So.  Kyiv (Ukraina), Бочка
 15.02 Cz.  Piekary Śląskie, Schron
 16.02 Pt.  Warszawa, Stodoła
 17.02 So.  Komprachcice, Jamajka
 02.03 Pt.  Kraków, Żaczek
 03.03 So.  Tychy, Kloster Pub
 04.03 Nd.  Racibórz, Atmosfear
 08.03 Cz.  Katowice, Cogitatur
 09.03 Pt.  Wrocław, Wytwórnia Filmów Fabularnych
 10.03 So.  Gdańsk, Żak
 10.04 Wt.  Vilnius (Litwa), New Style
 12.04 Cz.  Turku (Finlandia), Klubi
 13.04 Pt.  Tampere (Finlandia), Klubi
 14.04 So.  Jyväskylä (Finlandia), Lutakko
 15.04 Nd.  Oulu (Finlandia), 45-Special
 16.04 Pn.  Vaasa (Finlandia), Club 25
 17.04 Wt.  Joensuu (Finlandia), Teatteriklubi / Hurmos Titsor Club
 18.04 śr.  Kuopio (Finlandia), Henrys Pub
 19.04 Cz.  Imatra (Finlandia), Woodoo
 20.04 Pt.  Hämeenlinna (Finlandia), Rockhouse
 21.04 So.  Helsinki (Finlandia), Nosturi
 02.05 śr.  Żagań
 03.05 Cz.  Łęknica, Dni Miasta
 04.05 Pt.  Wrocław, Majówka
 08.05 Wt.  Kraków, Juwenalia
 16.05 śr.  Zielona Góra, Juwenalia
 19.05 So.  Warszawa, Juwenalia
 29.05 Wt.  Reims (Francja), L'Appart' Café
 01.06 Pt.  London (Wielka Brytania), Jamm / Brixton
 02.06 So.  Slough (Wielka Brytania), Virkam's Occasions Palace
 03.06 Nd.  Dublin (Irlandia), Eamon Dorans
 04.06 Pn.  Cork (Irlandia), An Spailpin Fanach
 05.06 Wt.  Galway (Irlandia), Roisin Dubh
 15.06 Pt.  Warszawa, Dobra Karma
 16.06 So.  Częstochowa, Teatr From Poland
 23.06 So.  Chocianów, Reggae Piknik
 07.07 So.  Płock, ReggaeLand Festival 2007
 21.07 So.  Pula (Chorwacja), Seasplash Festival
 02.08 Cz.  Szklarska Poręba, Jazgot
 03.08 Pt.  Schierling (Niemcy), Labertal Festival
 07.08 Wt.  Olsztyn, Molotov Cafe
 08.08 śr.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 09.08 Cz.  Tallinn (Estonia), Amigo
 11.08 So.  Mikkeli (Finlandia), Jurrassic Rock
 12.08 Nd.  Helsinki (Finlandia), Elimäenkatu 15
 13.08 Pn.  Tallinn (Estonia), Reggae Baar
 18.08 So.  Ignalina (Litwa), Regeneratorius
 19.08 Nd.  Ostróda, Ostróda Reggae Festiwal
 24.08 Pt.  Bielawa, Reggae-Dub Festiwal
 07.09 Pt.  Gryfino, Sztukowanie
 23.10 Wt.  Warszawa, Palladium
 25.10 Cz.  Opole, MOK
 26.10 Pt.  Bielsko-Biała, Rudeboy Club
 27.10 So.  Wrocław, Hala Orbita
 28.10 Nd.  Zielona Góra, Kawon
 08.11 Cz.  Katowice, Cogitatur
 09.11 Pt.  Gdynia, Ucho
 10.11 So.  Bydgoszcz, Estrada
 11.11 Nd.  Olsztyn, Grawitacja
 12.11 Pn.  Toruń, Odnowa
 15.11 Cz.  Kraków, Re
 17.11 So.  Sanok, Pani K.
 18.11 Nd.  Rzeszów, Pod Palmą
 22.11 Cz.  Poznań, Piwnica 21
 24.11 So.  Częstochowa, Teatr From Poland
 30.11 Pt.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 01.12 So.  Lübeck (Niemcy), Treibsand
 02.12 Nd.  Bielefeld (Niemcy), AJZ
 03.12 Pn.  Hannover (Niemcy), Bei Chez Heinz
 06.12 Cz.  Hamburg (Niemcy), Hafenklang
 07.12 Pt.  Magdeburg (Niemcy), Theim 20
 08.12 So.  Dresden (Niemcy), Puschkin Club
2008
 09.02 So.  Lublin, Graffitti
 10.02 Nd.  Przemyśl, Muha
 15.02 Pt.  Tychy, Kloster Pub
 16.02 So.  Warszawa, Depozyt 44
 21.02 Cz.  München (Niemcy), Feierwerk
 22.02 Pt.  Jena (Niemcy), Rosenkeller
 23.02 So.  Annaberg (Niemcy), Alte Brauerei
 06.03 Cz.  Ljubljana (Słowenia), Gala Hala
 07.03 Pt.  Novo Mesto (Słowenia), Lokal Patriot
 08.03 So.  Postojna (Słowenia), MCP
 09.03 Nd.  Kranj (Słowenia), Izbruhov Kulturni Bazen
 11.03 Wt.  Beograd (Serbia), Akademija
 12.03 śr.  Subotica (Serbia), Alcatraz
 14.03 Pt.  Pula (Chorwacja), Uljanik
 15.03 So.  Čakovec (Chorwacja), Stari Hrast
 16.03 Nd.  Zagreb (Chorwacja), Močvara
 27.03 Cz.  Piekary Śląskie, Schron
 28.03 Pt.  Gubin, GDK
 29.03 So.  Poznań, Eskulap
 01.05 Cz.  Lubin, Europiknik
 02.05 Pt.  Szklarska Poręba, Jazgot
 04.05 Nd.  Kraków, Screen Festival
 05.05 Pn.  Wrocław
 08.05 Cz.  Lublin, Juwenalia
 09.05 Pt.  Warszawa, Juwenalia
 14.05 śr.  Rzeszów, Juwenalia
 16.05 Pt.  Legnica, Juwenalia
 17.05 So.  Olsztyn, Juwenalia
 21.05 śr.  Opole, Piastonalia
 30.05 Pt.  Żory, Plener
 11.06 śr.  Opole, 45. KFPP Opole 2008 - koncert Off Opole
 22.06 Nd.  Sucha Beskidzka
 28.06 So.  Mszczonów, Dni Miasta
  Pińczów, Plener
 05.07 So.  Sława, Sławska Noc Reggae
 08.07 Wt.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 10.07 Cz.  Tampere (Finlandia), Tammerfest
 12.07 So.  Imatra (Finlandia), Woodoo
 13.07 Nd.  Joensuu (Finlandia), Ilosaarirock Afterparty @ Ice-Hockey Arena
 18.07 Pt.  Olší u Tábora (Czechy), Mighty Sound Festival
 20.07 Nd.  Jarocin, Jarocin Festiwal
 25.07 Pt.  Görlitz (Niemcy), Rock an der Brücke
 26.07 So.  Wodzisław Śląski, Najlcieplejsze Miejsce Na Ziemii
 27.07 Nd.  Sanok, Mediawave Festiwal
 14.08 Cz.  Kortrijk (Belgia), Open Air @ Vlasmarkt
 15.08 Pt.  Biddinghuizen (Holandia), Lowlands Festiwal
 23.08 So.  Bielawa, Reggae Dub Festival
 28.09 Nd.  Warszawa, Festiwal Kolekcja
 01.10 śr.  Vilnius (Litwa), Muse
 02.10 Cz.  Rīga (Łotwa), Dirty Deal
 03.10 Pt.  Mikkeli (Finlandia), Vaakuna
 04.10 So.  Tampere (Finlandia), Klubi
 05.10 Nd.  Oulu (Finlandia), 45-Special
 06.10 Pn.  Tampere (Finlandia), Vastavirta
 07.10 Wt.  Kuopio (Finlandia), Henry's Pub
 08.10 śr.  Jyväskylä (Finlandia), Lutakko
 09.10 Cz.  Turku (Finlandia), Klubi
 10.10 Pt.  Helsinki (Finlandia), Nosturi
 17.10 Pt.  Kraków, Rotunda
 18.10 So.  Wrocław, Wytwórnia Filmów Fabularnych
 30.10 Cz.  Kielce, Mundo Cafe
 31.10 Pt.  Częstochowa, Tramwaj
 12.11 śr.  Poznań, Eskulap
 13.11 Cz.  Bydgoszcz, Estrada
 14.11 Pt.  Gdynia, Ucho
 20.11 Cz.  Katowice, Cogitatur
 21.11 Pt.  Lublin, Grafitti
 22.11 So.  Rzeszów, Pod Palmą
 03.12 śr.  Praha (Czechy), Cross Club
 05.12 Pt.  Opole, MOK
2009
 11.01 Nd.  Krośnice, WOŚP
 13.01 Wt.  Warszawa, Hard Rock Cafe
 16.01 Pt.  Sanok, Pani K.
 17.01 So.  Wadowice, WCK
 31.01 So.  Chrzanów, Nirwana
 14.02 So.  Strzegom
 15.02 Nd.  Szklarska Poręba, Jazgot
 26.02 Cz.  Legnica, A2
 27.02 Pt.  Dresden (Niemcy), Groovestation
 28.02 So.  Berlin (Niemcy), Lovelite
 10.03 Wt.  Zagreb (Chorwacja), Kset
 11.03 śr.  Rijeka (Chorwacja), Pallach
 12.03 Cz.  Zadar (Chorwacja)
 13.03 Pt.  Split (Chorwacja), Kočka
 14.03 So.  Pula (Chorwacja), Podzemlje-Rojc
 16.03 Pn.  Sofija (Bułgaria), Stroeja
 17.03 Wt.  Plovdiv (Bułgaria), Club Lebowski
 18.03 śr.  Bucureşti (Rumunia), Suburbia
 19.03 Cz.  Beograd (Serbia), Povetarac
 20.03 Pt.  Kranj (Słowenia), Izbruhov
 21.03 So.  Ajdovščina (Słowenia), Baza
 24.04 Pt.  Kraków, Żaczek
 25.04 So.  Dąbrowa Górnicza, "Festiwal Muzyki Reggae"
 09.05 So.  Płock, "Juwenalia"
 10.05 Nd.  Opole, "Juwenalia"
 14.05 Cz.  Toruń, "Juwenalia"
 15.05 Pt.  Warszawa, Juwenalia
 16.05 So.  Katowice, Juwenalia
 30.05 So.  Krotoszyn, Dni Miasta
 18.06 Cz.  Kotórz Mały
 19.06 Pt.  Kobylin, Dni Miasta
 11.07 So.  Rydułtowy
 12.07 Nd.  Chocznia k. Wadowic, "Common Live"
 24.07 Pt.  Freiberg (Niemcy), "Sunflower Festiwal"
 28.07 Wt.  Vilnius (Litwa), Balti Drambliai
 30.07 Cz.  Tampere (Finlandia), Klubi
 31.07 Pt.  Turku (Finlandia), Klubi "Indie-Iltamat Festival"
 01.08 So.  Billnäs (Finlandia), "Faces Festiwal"
 03.08 Pn.  Rīga (Łotwa), Dirty Deal
 06.08 Cz.  Dobre Miasto
 16.08 Nd.  Übersee (Niemcy), "Chiemsee Reggae Festival"
 21.08 Pt.  Hohenstein-Ernstthal (Niemcy)
 22.08 So.  Pszczyna
 05.09 So.  Zentendorf (Niemcy)
 22.09 Wt.  Wrocław, Alibi
 25.09 Pt.  Leipzig (Niemcy), Zoro
 16.10 Pt.  Tczew, ACK Zebra
 17.10 So.  Gdynia, Ucho
 29.10 Cz.  Katowice, Cogitatur
 30.10 Pt.  Warszawa, Hydrozagadka
 31.10 So.  Kraków, Krzysztofory
 12.11 Cz.  Poznań, Scena Pod Minogą
 13.11 Pt.  Templin (Niemcy)
2010
 05.01 Wt.  Warszawa, Hard Rock Cafe
 09.02 Wt.  Nitra (Słowacja), Valašský šenk
 10.02 śr.  Banská Bystrica (Słowacja), Klub 77
 11.02 Cz.  Bratislava (Słowacja), Nu Spirit Club
 12.02 Pt.  Košice (Słowacja), Colloseum
 13.02 So.  Břeclav (Czechy), Kafé Piksla
 19.03 Pt.  Kraków, Żaczek
 20.03 So.  Tarnów, TCK
 21.03 Nd.  Gliwice, Rock'a Music Club
 26.03 Pt.  Wrocław, Łykend
 27.03 So.  Tychy, Kloster Pub
 13.04 Wt.  Vilnius (Litwa), Bermudai Club
 15.04 Cz.  Oulu (Finlandia), 45-Special
 16.04 Pt.  Rovaniemi (Finlandia), Tivoli
 17.04 So.  Kokkola (Finlandia), West Coast Bar
 18.04 Nd.  Jyväskylä (Finlandia), Lutakko
 20.04 Wt.  Kuopio (Finlandia), Henry's Pub
 21.04 śr.  Helsinki (Finlandia), Bar Loose
 22.04 Cz.  Turku (Finlandia), Klubi
 23.04 Pt.  Tampere (Finlandia), Klubi
 24.04 So.  Mikkeli (Finlandia), Vaakuna
 30.04 Pt.  Polanica Zdrój
 06.05 Cz.  Kraków, Akademia Rolnicza "Juwenalia"
 13.05 Cz.  Wrocław, "Juwenalia"
 14.05 Pt.  Poznań, "Juwenalia"
 15.05 So.  Mińsk Mazowiecki, Kino Światowid
 17.05 Pn.  Porsgrunn (Norwegia), Rockeklubben i Porsgrunn "Syttande"
 18.05 Wt.  Cieszyn, "Juwenalia"
 20.05 Cz.  Warszawa, Park Zachodni "APSurdalia"
 21.05 Pt.  Lublin, "Juwenalia"
 28.05 Pt.  Oleśnica
 29.05 So.  Bielsko-Biała
 05.06 So.  Częstochowa, "Reggae Day Festival"
 11.06 Pt.  Sankt Gallen (Szwajcaria), Rümpeltum
 12.06 So.  Winterthur (Szwajcaria), Grienen
 26.06 So.  Racibórz, "wRacku 2010 Festival"
 17.07 So.  Ogrodzieniec, Zamek
 23.07 Pt.  Szczecin, "Boogie Brain Festiwal"
 24.07 So.  Mielec
 13.08 Pt.  Ostróda, "Ostróda Reggae Festival"
 21.08 So.  Augustów, "Reggae Netta Festival"
 16.09 Cz.  Bø (Norwegia), Kroa i Bø
 17.09 Pt.  Oslo (Norwegia), Cafe Mir
 18.09 So.  Lillehammer (Norwegia), Felix
 22.09 śr.  Trondheim (Norwegia), Ramp
 23.09 Cz.  Brønnøysund (Norwegia), Cafe Kred
 24.09 Pt.  Harstad (Norwegia), Det Sorte Får
 25.09 So.  Tromsø (Norwegia), Driv
 26.09 Nd.  Tromsø (Norwegia), Driv
 14.10 Cz.  Wrocław, "Impreza Studencka"
 22.10 Pt.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 23.10 So.  Dresden (Niemcy), Groovestation
 29.10 Pt.  Opole, NCPP
 30.10 So.  Wodzisław Śląski, Szuflada
 31.10 Nd.  Sanok, Pani K.
 09.11 Wt.  Warszawa, Hard Rock Cafe
 10.11 śr.  Katowice, Cogitatur
 12.11 Pt.  Gdynia, Ucho
 19.11 Pt.  Kraków, Kwadrat
 04.12 So.  Chorzów, Leśniczówka
 26.12 Nd.  Bielsko-Biała, Rudeboy
 27.12 Pn.  Szklarska Poręba, Jazgot
 28.12 Wt.  Wałbrzych, The Rock
2011
 07.01 Pt.  Opole, Fabryka
 09.01 Nd.  Oborniki Śląskie, "WOŚP"
 02.02 śr.  Jena (Niemcy), Rosenkeller
 03.02 Cz.  Leipzig (Niemcy), Absturz
 04.02 Pt.  Marsberg (Niemcy), JBZ
 05.02 So.  Pirna (Niemcy), Uniwerk
 06.02 Nd.  Cottbus (Niemcy), Muggefug
 01.04 Pt.  Kielce, Woor
 02.04 So.  Wrocław, Łykend
 03.04 Nd.  Warszawa, Proxima
 07.04 Cz.  Minsk (Białoruś), "Greenship Festival"
 13.04 śr.  Kraków, Hard Rock Cafe
 18.04 Pn.  Ljubljana (Słowenia), Channel Zero "Dub Lab"
 20.04 śr.  Zagreb (Chorwacja), Medika
 21.04 Cz.  Rijeka (Chorwacja), Place Club
 22.04 Pt.  Kranj (Słowenia), Subart Club
 23.04 So.  Pula (Chorwacja)
 30.04 So.  Ostróda
 06.05 Pt.  Warszawa, "Juwenalia"
 12.05 Cz.  Lublin, "Juwenalia"
 13.05 Pt.  Wrocław, "Juwenalia"
 14.05 So.  Szczecin, "Juwenalia"
 18.05 śr.  Słupsk, "Juwenalia"
 21.06 Wt.  Budapest (Węgry), "Music Day"
 22.06 śr.  Balatonlelle (Węgry), "Music Day"
 23.06 Cz.  Budapest (Węgry), "Europe Point"
 24.06 Pt.  Chojnice, Stary rynek
 08.07 Pt.  Dresden (Niemcy), Groovestation
 09.07 So.  Sacka (Niemcy), Bulliklinik "Campers HiFi 2011"
 05.08 Pt.  Warszawa, Kingston
 06.08 So.  Ratnieki (Łotwa), "Laba Daba Festival"
 04.09 Nd.  Głogów Małopolski, "Wejdź tam gdzie muzyka gra"
 24.10 Pn.  Rīga (Łotwa), Nabaklab
 26.10 śr.  Kokkola (Finlandia), The Rock Pub
 27.10 Cz.  Oulu (Finlandia), 45-Special
 28.10 Pt.  Kuopio (Finlandia), Henry's Pub
 29.10 So.  Jyväskylä (Finlandia), Lutakko
 30.10 Nd.  Seinäjoki (Finlandia), Bar 15
 01.11 Wt.  Virrat (Finlandia), Nightclub Martinkarhu
 02.11 śr.  Tampere (Finlandia), Klubi
 03.11 Cz.  Turku (Finlandia), Klubi
 04.11 Pt.  Porvoo (Finlandia), Bar Soho
 05.11 So.  Helsinki (Finlandia), Gloria
 25.11 Pt.  Zdzieszowice, "Reggae Andrzejki"
2012
 08.01 Nd.  Ostróda, "WOŚP"
 21.01 So.  Warszawa, Skwer "3 niezwykłe spotkania muzyczne"
 09.02 Cz.  Kraków, Forty Kleparz
 01.03 Cz.  Poznań, Fabrik
 02.03 Pt.  Wrocław, Łykend
 03.03 So.  Szklarska Poręba, Jazgot
 13.04 Pt.  Wodzisław Śląski, Szuflada
 14.04 So.  Tychy, Kloster Pub
 10.05 Cz.  Wrocław, "Ekonomalia"
 15.05 Wt.  Kraków, "Juwenalia"
 17.05 Cz.  Minsk (Białoruś)
 19.05 So.  Oleśnica, "Dni Miasta"
 16.06 So.  Bolków
 21.06 Cz.  Lublin
 06.07 Pt.  Płock, "Reggaeland"
 20.07 Pt.  Pula (Chorwacja), "Seasplash Festival"
 22.07 Nd.  Kranj (Słowenia), "Raggalution"
 25.07 śr.  Turku (Finlandia), Indie Iltamat "DBTL"
 26.07 Cz.  Hämeenlinna (Finlandia), Suisto-klubi "Puntalarock kick-off"
 27.07 Pt.  Oulu (Finlandia), "Qstock"
 28.07 So.  Harjavalta (Finlandia), "Karmarock"
 29.07 Nd.  Tampere (Finlandia), "Secrest show in Finland"
 12.08 Nd.  Ostróda, "Ostróda Reggae Festival" feat. R.U.T.A.
 12.10 Pt.  Dresden (Niemcy), Sabotage
 13.10 So.  Leipzig (Niemcy), Kulturlounge Hinterhaus
 16.10 Wt.  Cottbus (Niemcy), Bebel
 17.10 śr.  Radebeul (Niemcy), Barnyard Club
 18.10 Cz.  Giessen (Niemcy)
 19.10 Pt.  Berlin (Niemcy), Supamolly
 20.10 So.  Lübeck (Niemcy), Treibsand
 21.10 Nd.  Rostock (Niemcy), Zwischenbau
 27.10 So.  Kraków, Rotunda "Złota Karrota"
2013
 17.01 Cz.  Warszawa, Remont
 26.01 So.  Sanok, Pani K.
 08.03 Pt.  Gdynia, Ucho
 27.04 So.  Gliwice, Fabryka Drutu + R.U.T.A.
 04.05 So.  Ciężkowice, "3maj sie zdrow"
 17.05 Pt.  Minsk (Białoruś)
 18.05 So.  Minsk (Białoruś)
 21.05 Wt.  Koszalin, "Juwenalia"
 29.06 So.  Krapkowice, OSiR "Ogólnopolski zlot VW Garbus & Busa"
 10.07 śr.  Darmstadt (Niemcy), Oetinger Villa
 11.07 Cz.  Maastricht (Holandia)
 12.07 Pt.  Maastricht (Holandia) Warsztaty
 13.07 So.  Maastricht (Holandia) Dub Session
 23.07 Wt.  Vilnius (Litwa), Artistai
 24.07 śr.  Kuldīga (Łotwa), Zabadaks
 26.07 Pt.  Muurame (Finlandia), "Naamat Festival"
 27.07 So.  Harjavalta (Finlandia), "Karmarock"
 28.07 Nd.  Helsinki (Finlandia), Bar Loose
 31.07 śr.  Tampere (Finlandia), Klubi
 01.08 Cz.  Kuopio (Finlandia), Henry's Pub
 02.08 Pt.  Kerimäki (Finlandia), "Puruvesi Pop Festival "
 03.08 So.  Imatra (Finlandia), Bar Q
 04.08 Nd.  Rīga (Łotwa), "Labadaba afterparty"
 24.08 So.  Bielawa, "Regałowisko"
 14.12 So.  Kraków, Rotunda "Złota Karrota"
2014
 11.01 So.  Mieroszów, "WOŚP"
 12.01 Nd.  Tarnów, TCK
 02.02 Nd.  Minsk (Białoruś), Clever
Materiały promocyjne:
nazwa typ rozmiar
ikona Fotografie zespołu autorstwa BZQ obraz 29.6Mb
ikona okładka albumu "Metalchem" obraz 310kb
ikona rider techniczny po angielsku dokument n/a
ikona rider techniczny po polsku dokument n/a
nazwa typ rozmiar
ikona Rider VJ-ski dokument 49kb
ikona Zdjęcie R.U.T.A i Paprika Korps obraz 8.4Mb
Filmy dotyczące Papriki Korps:

R.U.T.A. / Paprika Korps - 400 lat - Nagrywanie

Realizacja: Paweł Narożnik
Zdjęcia: Armand Urbaniak
Montaż: Jeremi Czyżewski

Paprika Korps - Demon - Visiting Finland AD 2011

Produkcja: Paprika Korps

Paprika Korps Visiting Finland AD 2011

Realizacja: Paprika Korps

Paprika Korps - Crowd / Poza Kontrolą (TVP Kultura)

Fragment programu Poza Kontrolą autorstwa TVP Kultura poświęconego zespołowi Paprika Korps. Utwór Crowd.

Paprika Korps - Hi-Fi

Rysunki: Łukasz Rusinek
Animacja: Mikołaj Pasiński, Grzegorz Łotysz
Montaż: Mikołaj Pasiński

Utwory Papriki Korps dostępne w serwisie:
lp.   nazwa czas cena zakup ściągnij odsłuch
1.
Camp Babilon
5m 36s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
2.
Camp Babilon
4m 57s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
3.
Commin Inna
4m 39s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
4.
Commin Inna He
6m 49s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
5.
Crowd
3m 47s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
6.
Crowd
3m 33s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
7.
Czarno-Biały
2m 45s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
8.
Don't Trust
3m 21s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
9.
Don't Trust In Dub (Activator Remix)
4m 12s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
10.
Facts Of Life
2m 50s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
11.
Follow Follow
4m 12s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
12.
Follow Follow (Dubbist RMX)
3m 47s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
13.
From Soul To Soul
5m 21s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
14.
From Soul To Soul
4m 47s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
15.
Fryzjer
2m 40s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
16.
Fryzjer Remix (DJ Adamus - Pozytywka Soundsystem)
4m 55s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
17.
Gąsior Turysta
6m 00s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
18.
Hi-Fi
3m 58s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
19.
High Expecation
5m 32s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
20.
High Expectation
3m 19s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
21.
High Remix (Mario Dziurex JVSS)
4m 46s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
22.
Instrument
2m 49s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
23.
Kamieniczny Dub
6m 06s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
24.
Kolejny Krok
1m 22s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
25.
Kroki
4m 06s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
26.
Kto
2m 40s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
27.
Kłamca
3m 12s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
28.
Let Me Know
3m 29s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
29.
Magnetofon
3m 24s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
30.
Miasto
3m 20s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
31.
Mind Exploration (Yama)
3m 49s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
32.
Mind Explorer
3m 08s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
33.
Mind Explorer
3m 13s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
34.
Navigator
3m 51s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
35.
Nothing But A Sorrow
2m 53s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
36.
Nothing But A Sorrow
2m 41s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
37.
Nothing Dub
3m 07s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
38.
Nothing Dub
4m 34s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
39.
Old Man
3m 51s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
40.
Old Man
4m 44s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
41.
One Minute
2m 15s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
42.
Overdub The Life-Line
5m 10s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
43.
Plain
3m 07s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
44.
Poprzez Babilonu Mur
2m 30s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
45.
Promises
3m 22s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
46.
Proper Song
4m 03s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
47.
Przede Wszystkim Muzyki
3m 30s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
48.
Przede Wszystkim Muzyki
3m 09s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
49.
Przede Wszystkim Muzyki Remix (Dr. Emzk)
4m 57s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
50.
Radio
3m 47s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
51.
Remote Control Promises (Dr Emzk Remix)
3m 26s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
52.
Rewolucja
10m 03s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
53.
Rewolucja
4m 17s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
54.
Riddim
3m 23s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
55.
She
2m 32s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
56.
Sick Situation
2m 40s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
57.
Standby Lights
3m 23s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
58.
Starting Line
3m 42s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
59.
Starting Line
4m 02s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
60.
Strange Dub
6m 00s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
61.
Słonie
3m 35s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
62.
Tam Intro
2m 22s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
63.
Telewizor
3m 49s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
64.
Telewizor
3m 24s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
65.
The Concrete
2m 06s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
66.
The Concrete Dub
2m 36s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
67.
The Souvereign
3m 51s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
68.
To Conquer And To Rule
3m 27s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
69.
Tokarz
3m 15s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
70.
Triolki
3m 00s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
71.
Welcome Home
3m 22s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
72.
You Should Be Sleeping Now
2m 20s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
73.
Za Nami
4m 20s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
74.
Zdecydujcie Się
4m 10s €0.49
ikona
ikonamp3ikonaflac ikona
Komentarze użytkowników (1):

Llevy napisał(a) dnia 12.01.2011 śr.:

Marzec 2010 - Ukazuje się kolejny oficjalny album grupy pt. "Metalchem"...

Wydawnictwa Papriki Korps wydane przez Karrot Kommando:

Metalchem

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK30

data wydania: 2010

płyta CD: €12.00

pliki audio: €0.49/€5.18

Koncert W Tampere

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK05

data wydania: 2006

pliki audio: €0.49/€4.44

Kolejny Krok

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK02

data wydania: 1999

pliki audio: €0.49/€3.33

Magnetofon

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando, Levykellari

numer katalogowy: KK12, kellari01

data wydania: 2007

płyta CD: €10.00

pliki audio: €0.49/€4.07

wydanie fińskie na winylu: €15.00

Follow Follow

rodzaj: singiel

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK24

data wydania: 2008

płyta winylowa 7": €5.00

Przede Wszystkim Muzyki

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando, Kämäset Levyt

numer katalogowy: KK04, UKK-012

data wydania: 2001

pliki audio: €0.49/€5.55

Telewizor

rodzaj: album

wydawca: AKW Karrot Kommando

numer katalogowy: KK01

data wydania: 2004

pliki audio: €0.49/€4.81

 

Powiązane nowości:

Wyróżniona w Wielkiej Brytanii R.U.T.A. już wkrótce na wspólnej trasie z Paprika Korps

dodano dnia: 24.03.2014 Pn.

Czytelnicy brytyjskiego magazynu Songlines wybrali zespół R.U.T.A. jako jedną z czterech Najlepszych Grup roku 2013

R.U.T.A. oraz Paprika Korps przedstawiają wspólny album "400 lat"

dodano dnia: 07.10.2013 Pn.

Zapraszamy do odsłuchu promomiksu zapowiadającego album. Dzisiaj także, rusza jego przedsprzedaż

II edycja cyklu koncertów Złota Karrota w krakowskiej Rotundzie!

dodano dnia: 17.09.2013 Wt.

W tym roku "Złota Karrota" obfitować będzie w koncerty premierowe, promujące nowe wydawnictwa.

 
ikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikonaikona© 2008-2009 by Karrot Kommando.